הסיפור שלנו

שחורי תקשורת מפיצה רשמית של מידלנד, קאברג וגאדג'יט בישראל

חברת ׳שחורי תקשורת׳ הוקמה בשנת 1993 על ידי אהוד שחורי ומאז עוסקת החברה בפיתוח, ייבוא ושיווק של מוצרי תקשורת ואביזרים מתקדמים.

במהלך השנים צברה החברה ניסיון רב בפיתוח מוצרים טכנולוגיים, התאמתם לצרכי השוק המקומי ומתן שירות וערך גבוהה ללקוחותיה.

המותגים שלנו

המותג מידלנד נולד בשנת 1959 במפעל קטן בקנזס סיטי והוא היום מותג מוביל בתעשיית התקשורת והאלקטרוניקה. קבוצת מידלנד מונה למעלה מ-15 חברות בנות מאירופה ומחוצה לה והיא מפיצה את מוצריה ללמעלה מ-90 מדינות חברת מידלנד מנוהלת מהמשרדים הראשיים שממוקמים ב-Regio Emilia שבאיטליה.

החזון של מידלנד הוא להפוך דמיון למציאות וככה הם בנו את מכשיר הקשר הראשון שלהם ומשם המשיכו לפתח ולייצר מגוון מוצרי תקשורת איכותיים ומוצרים משלימים אחרים.

החל משנת 2013 ׳שחורי תקשורת׳ הינה המפיצה הרשמית והבלעדית בישראל של חברת מידלנד העולמית ומשווקת את מגוון המוצרים של החברה:

  • דיבוריות לאופנוענים
  • מצלמות אקסטרים
  • מכשירי קשר
  • מצלמות דרך לרכב
  • ועוד

בזכות המוצרים האיכותיים, הטכנולוגיה המתקדמת, מתן שירות מעולה ואסטרטגית תמחור שמשקפת את החזון שלנו “Best Value for Money”, הפכו דיבוריות הקסדה של מידלנד למותג המוביל בישראל בקרב אופנוענים.

מידלנד והקשר הישראלי

המייסד והבעלים של חברת מידלנד הינו ישראלי לשעבר, שמרבה לבקר בישראל והוא קשוב לצרכים המקומיים ומסייע לנו לפתח מוצרים ייחודיים שמותאמים לשוק הישראלי ולצרכיו, לרבות הטמעת השפה העברית בכל סדרת הדיבוריות.

פיתוח התוכנה של הדיבוריות נעשה כאן בישראל, בשיתוף פעולה עם מעבדת הפיתוח באיטליה. סדרת הדיבוריות (PRO ו-BTX-IL) אף עוצבה בישראל על ידי המעצב המקומי דודי אשכנזי (dudiashkenazi.com).

׳שחורי תקשורת׳ שותפה פעילה בתהליך פיתוח המוצרים שמושקים בישראל וצוותי הפיתוח בישראל ובמידלנד איטליה עושים הכול בכדי להתאים את המוצרים לצרכים של הצרכן הישראלי

חברת קאברג נוסדה בשנת 1974 בברגמו שבצפון איטליה והמשמעות של השם Caberg הוא הקיצור של Caschi di Bergamo (קסדות מברגמו).

לאורך השנים קאברג פיתחה מגוון רחב של קסדות והיא הייתה החברה האיטלקית הראשונה שהציגה לשוק קסדה נפתחת והשנייה בעולם כולו.
אחת החוזקות שלא קאברג לאורך השנים היא מיקוד בקסדות חכמות, וזאת על ידי על ידי שילוב של מראה ייחודי בסגנון איטלקי ופונקציונאליות. במטה החברה המודרני שממוקם בברגמו שבאיטליה נמצאים משרדי ההנהלה, מחלקת הייצור ומעבדת הבדיקות שאמונה להבטיח מקסימום בטיחות ונוחות לאופנוענים. קאברג אושרה כמעבדה מוכרת לבדיקת קסדות מטעם משרד התחבורה האיטלקי. מגוון קסדות של קאברג זכו לניקוד מצוין במבחני הריסוק של SHARP.

במהלך שנת 2020 קיבלה חברת ׳שחורי תקשורת׳ את הזיכיון הבלעדי למכירה והפצה של קסדות קאברג בישראל. 

גאדגי’ט הינו המותג הפרטי של חברת ׳שחורי תקשורת׳ והוא סימן רשום בבעלותה ברשם סימני המסחר. במהלך שנת 2019 חברת שחורי החלה לשווק קו מוצרים תחת המותג הפרטי שלה. כל המוצרים שמשווקים תחת המותג הפרטי מותאמים לשוק הישראלי, חלקם פרי פיתוח שלהחברה והם עברו את כל בדיקות התקינה הרלוונטיים (מכון התקנים/משרד התקשורת).

המבצעים שלנו

המלצת הצוות

דילוג לתוכן