טיפ להתקנת הרמקולים

עם הדיבוריות של מידלנד שומעים מצויין! 

יש לכם מידלנד ואתם לא שומעים מצויין? אל תתפשרו! הכתבה הזו בשבילכם

אנחנו מאוד מאמינים בדיבוריות שלנו ויודעים שהטכנולוגיה המתקדמת והחומרה האיכותית הן אלו שהפכו את הדיבוריות של מידלנד לדיבוריות הנמכרות בישראל.
הרוב המכריע של הלקוחות שלנו מאוד מרוצים מהדיבוריות של מידלנד, אך לצערנו, מדי פעם מגיעות אלינו גם תלונות – ואליהן אנחנו מתייחסים בכובד ראש.
בדקנו את התלונות שלכם לעומק ולכולן היה מכנה משותף אחד – התקנה לא נכונה של הדיבורית בקסדה.

איך זה קורה? ובכן, כפי שאנחנו יודעים, לכל אחד מאיתנו מבנה ראש שונה ומבנה הראש משפיע על מקומן של האוזניים בקסדה כמובן ועל המרחק מהרמקולים.
* חשוב לדעת: יש למקם את הרמקולים במקביל לאוזניים, ככל שניתן, אחרת חווית השמע תרד משמעותית, הבס יאבד ובווליום גבוה ישמע צליל מעוות
לשם המחשה, תחשבו מה יקרה לאיכות השמע, אם נרכיב את האוזניות הכי מקצועיות על הרקות במקום על האוזניים…

אז איך בודקים אם הרמקולים ממוקמים במקומם, במקביל לאוזניים?

1) אפשרות ראשונה

חובשים את הקסדה על הראש ובאמצעות האצבע מחפשים את מרכז האוזן. מצמידים את האצבע בחוזקה לחלק הפנימי של הקסדה במקביל למרכז האוזן. מסירים את הקסדה תוך כדי שממשיכים לסמן עם האצבע את המיקום. *בחלק מהקסדות המלאות, יהיה קשה לבצע פעולה זו כאשר הקסדה הדוקה מאוד לראש.
כעת, אחרי שעשינו זאת, יש לחזור ולמקם באותה דרך את הרמקול השני, בצידה השני של הקסדה.

2) אפשרות שניה

חובשים את הקסדה על הראש ומפעילים מוזיקה באמצעות הדיבורית בווליום בינוני.
מזיזים את הקסדה למטה/למעלה/קדימה/אחורה בצורה מעגלית ומחפשים את המיקום שבו המוזיקה נשמעת באיכות ובעוצמה הטובות ביותר. לאחר שאיתרנו את המיקום שבו המוזיקה נשמעת באיכות הטובה ביותר, יש להזיז את הרמקולים בהתאמה.
היות והרמקולים דקים יחסית, ניתן למקם אותם על גבי המעטפת הפנימית של הקסדה ולא בתוך השקעים הייעודיים, הקיימים בחלק מהקסדות. במידת הצורך ניתן למקם את הרמקולים גם על גבי הריפוד של הקסדה.
במידה והרמקולים במיקום החדש מקבילים לאוזניים אבל רחוקים מהן, ניתן לקרב אותם באמצעות ספוגי ההגבהה המצורפים לערכה. ככל שהרמקולים יהיו קרובים יותר לאוזניים ובמקביל להן – כך חווית השמע תהיה טובה יותר.

כמה הערות:

*מהניסיון שלנו – המיקום הטוב ביותר של הרמקולים, הוא לרוב קרוב יותר לכיוון רצועות הקשירה של הקסדה.

*לא תמיד המיקום הנכון יהיה גם הנוח ביותר. לכן יש למצוא התאמה בין הנוחות לאיכות השמע.

*בקסדות מסוימות הבד שמכסה את הרמקולים אינו מעביר שמע בצורה טובה. זה קורה משום שהבדים מיועדים, בין היתר, גם לבודד רעשים וכתוצאה מכך, גם איכות השמע של הדיבורית תיפגע. במקרים כאלה, רצוי למקם את הרמקולים מעל הבד ולא מתחתיו.

לאחר שתתאימו את מיקום הרמקולים בקסדה, מומלץ לעדכן את הדיבורית לגרסת הקושחה האחרונה, כדי לקבל חוויית שמע אופטימאלית והתאמה טובה יותר לטלפון שלכם.

כאן ניתן להוריד את תוכנת המחשב לעדכון הדיבורית.

ניתן גם לכוון את הגדרות הדיבורית, וכן לכוון את האקולייזר בהתאם להעדפתכם האישית באמצעות האפליקציה החדשה שלנו – BTPRO SetAPP, הזמינה להורדה למכשירי אנדרואיד ואייפון.

ואם אחרי כל אלה, אינכם מקבלים את חוויית השמע המושלמת, אתם מוזמנים להגיע אלינו לנקודת השירות ואנחנו נסייע לכם בכל הפעולות האלה – למקם את הרמקולים בצורה אופטימאלית, לעדכן את התוכנה לגרסה האחרונה ולכוון את ההגדרות על פי העדפתכם האישית.

אנחנו משוכנעים שתמיד תצאו מרוצים. 

המבצעים שלנו

המלצת הצוות

דילוג לתוכן