מדיניות פרטיות

כללי 

 

התנאים המפורטים בעמוד זה מהווים הסכם מחייב בין הלקוח באתר השיווק והמכירות באמצעות רשת האינטרנט www.midland.co.il (להלן “האתר”) לבין מפעילת האתר “שחורי תקשורת סלולרית בע”מ” ח.פ. 511899999 (להלן: “שחורי”).

 

 הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר זה, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין שחורי , לכל דבר ועניין.

 

הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .

 

גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

 

שליחת מידע, המלצות ומבצעים

 

 מתוך חוק איסור שליחת “דואר זבל” , חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקוןמס’ 40), התשס”ח–2008*

 

“על אף הוראות סעיף קטן (ב), רשאי מפרסם לשגר דבר פרסומת כאמור באותו סעיף קטן אף אם לא התקבלה הסכמת הנמען, בהתקיים כל אלה:

 

הנמען מסר את פרטיו למפרסם במהלך רכישה של מוצר או שירות, או במהלך משא ומתן לרכישה כאמור, והמפרסם הודיע לו כי הפרטים שמסר ישמשו לצורך משלוח דבר פרסומת מטעמו”

 

ועל כן, שחורי שומרת על זכותה לשלוח אליך מידע, המלצות ומבצעים ע”י דיוור בדוא”ל זאת במידה ותמלא את כתובת הדוא”ל באתר ו/או תשלח אלינו דוא”ל לתמיכה ו/או מידע.

 

* התקבל בכנסת ביום כ”ב באייר התשס”ח (27 במאי 2008); הצעת החוק ודברי הסבר פורסמו בהצעות חוק הממשלה – 182, מיום י”ג בסיון התשס”ה (20 ביוני 2005), עמ’ 886.

 הזכות להשתתף במכירה ולהגיש הצעות 

רשאים להשתתף במכירה ולהגיש הצעות תושבי מדינת ישראל בני 18 ומעלה אשר ברשותם תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות

 

הזמנה באתר 

עליך לוודא כי הפרטים שהזנת אכן נכונים. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך בדוא”ל אישור על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב את “שחורי” לספק את המוצרים שהזמנת, והינו אך ורק ציון כי פרטי ההזמנה נקלטו.

 

“שחורי” אינה מתחייבת שהשירות באתר יינתן ללא הפסקה ו/או יינתן ללא טעויות. ט.ל.ח

 

המוצרים המופיעים באתר מצויים במלאי באופן שוטף לאספקה לצרכן תוך 14 ימי עסקים,  במקרים חריגים עקב ריבוי הזמנות עלול מוצר לאזול מהמלאי ובמקרה זה נודיע לך מייד.

 

ההזמנה תסופק בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי, בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

 

שים לב ! : הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

 

 

אם המוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי למרות שהם מופיעים באתר, או שחברת האשראי לא אישרה את חיובך, “שחורי” לא תהיה מחויבת לאספקת המוצרים בהזמנה. במקרה זה תשלח אליך הודעה מתאימה בדוא”ל וכרטיס האשראי לא יחויב.

 

 

 

“שחורי” שומרת לעצמה את הזכות להימנע מלטפל בהזמנה , בכל מקרה בו היא סבורה כי אופן השימוש באתר מפר הוראות הסכם זה.

 

במידה ולא קיבלת אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה, יש להניח כי ההזמנה לא הגיעה אל “שחורי”. במקרה זה אנא פנה אלינו באמצעות דוא”ל:    info@midland.co.il  או בטלפון   1-700-700-085 .

 

 

 

 

 

אם הפרטים שמסרת בעת ביצוע ההזמנה יתגלו כשגויים, “שחורי” אינה מחויבת להגעת המוצרים אל הלקוח. במקרה שהמוצרים יחזרו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח אם אתה סבור כי חויבת בטעות או חיוב שגוי, נא הודע על  כך בהקדם האפשרי ושחורי, לאחר בדיקה, אם אכן תאותר טעות בחיוב תטפל בזיכוי מתאים

 

 

 

במקרה בו לא אושרה העיסקה ע”י חברות האשראי תישלח אלייך הודעה מתאימה לצורך הסדרת אישור העיסקה עם חברות האשראי.

 

במקרה כאמור , יחל מניין ספירת הימים באשר למועדי המשלוח ממועד אישור העיסקה ע”י חברות כרטיסי האשראי .
במידה ולא פעלת להסדרת אישור העיסקה תוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העיסקה ע”י חברות האשראי , תראה שחורי את העיסקה כמבוטלת.

 

אספקת המוצרים

 

מועד אספקת המוצרים מרגע קבלת אישור הזמנה בדוא”ל ללקוח הוא בתוך כ 5 ימי עסקים או כמצוין ליד הפריט בהצעה באתר המאוחר מהם, בכל מקרה משלוחים המבוצעים ע”י רשות הדואר תלויים בזמני אספקה וביצוע של רשות הדואר. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את שישי, שבת, ערבי חג וחג.

אם ביקשת שהמוצרים ישוגרו אליך באמצעות שליח (שירות הכרוך בתשלום בנפרד בנוסף למחיר המוצר) , הם יגיעו אליך בתוך 3 ימי עבודה מיום אישור ההזמנה. אם לא תתקבל החבילה בתוך 10 ימים מיום אישור ההזמנה בדוא”ל, עליך להודיע על כך באמצעות דוא”ל או טלפון.

 

“שחורי” לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה (כתקלות במחשב, השבתות בשירותי הדואר, או בשרותי השליחים  או שנגרמו כתוצאה מכח עליון וכו’ ).

 

במקרה זה יהיה הצרכן רשאי לבטל העסקה ללא דמי ביטול.

 

מחירים

 

המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ. המחיר המופיע באישור ההזמנה הוא המחיר המוצג באתר ברגע ביצוי ההזמנה והוא המחיר המחייב  “שחורי” שומרת את הזכות לשנות מחיר שמופיע באתר ללא הודעה מראש וללא צורך בנימוק או הסבר וזאת מבלי לפגוע בעסקאות שכבר התבצעו.

 

המחיר כולל את עלות המשלוח בדואר רשום.

 

תשלום

 

“שחורי” תגבה את התמורה בגין המוצרים שבהזמנה ודמי המשלוח באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום על פי תנאי התשלום כפי שיפורטו לגבי כל מוצר באתר ובמועדי החיוב הרלוונטיים של הלקוח.

ביטולים והחזרות

לקוח רשאי להחזיר את המוצרים שרכש תוך 14 יום מיום קבלתם ובלבד שלא נעשה שימוש במוצר והוא יוחזר חדש באריזתו המקורית.

גבית דמי ביטול בשיעור של עד 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך בינהם, תיעשה רק בשל ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי

 

שים לב! חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה, תוך 14 ימים, רשאית “שחורי” לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

 

 

 

כדי להחזיר את המוצרים יש לתאם בטלפון  1700-700-085

 

ביטול העסקה מותנה בהחזרת חשבונית המקור, לא יתבצע ביטול עסקה ללא החזרת החשבונית המקורית.

 

 

 

תמורת המוצרים יזוכה כרטיס האשראי בהפחתת דמי הביטול

 

אחריות ושירות לקוחות 

 

למוצרים ישנה אחריות מלאה למשך 24 חודשים מיום הרכישה.

 

במקרה של תקלה, שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות באשר למפרט הטכני של המוצר, מידע על תפעול המוצר , אחריות וכיוצ”ב ניתן לפנות אלינו בטלפון 1700-700-085 או בדוא”ל support@midland.co.il

 

האחריות אינה כוללת שבר מכל סוג שהוא, מוצרים שנפגעו כתוצאה משימוש רשלני או לא נכון ושלא בהתאם להוראות השימוש,  או על ידי הרכבה/התקנה לא נכונה.

 

אבטחת מידע פרטיות בחנות

1. החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור , ככל האפשר על סודיות המידע .
העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL .

2. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן . במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון , החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם             עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

3. החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול
האתר בלבד , ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה .

השימוש באתר

1.  התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות.

2. שחורי אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית יחד עם זאת החנות אינה מתחייבת כי הקישורית (LINK) בכל קישורית תוביל את הגולש לאתר אינטרנט פעיל .

3. שחורי ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר לרבות ברכישה במסגרת הליך המככירה הפומבית , שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא , לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא , שאז שחורי שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה.

4. שחורי לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.

5. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר , אלא אם נכתב אחרת .

6. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותה הבלעדית של שחורי ו/או מי מטעמה .

7 . אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.

8. רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות .

9. נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.

דילוג לתוכן